Koncert wiosenny w Kawiarence Literackiej – Relacja
14 maja zakończyliśmy nasze obchody Tygodnia Bibliotek koncertem w Kawiarence Literackiej!
Podczas spotkania usłyszeliśmy autorskie kompozycje gitarowe Zdzisława Musiała, przeplatane słowami Agnieszki Osieckiej i Marka Grechuty w interpretacji zaproszonych gości.
Ale to nie koniec muzycznych akcentów tego wydarzenia!
Wystąpiła dla nas Justyna Turek, natomiast Pan Zdzisław zaprosił wszystkich do wspólnego śpiewania. Choć na początku byliśmy trochę nieśmiali, szybko okazało się, że śpiewanie razem sprawia całkiem sporo radości i do refrenu wracaliśmy kilka razy.
To był bardzo przyjemny wieczór z muzyką i literaturą.
W trakcie spotkania ponownie wybrzmiało też to, jak ważne jest włączanie muzyki, literatury i działań artystycznych w codzienne życie – jako przestrzeni do odpoczynku, spotkania z innymi i budowania wewnętrznej równowagi.
Dziękujemy:
🎸 Zdzisławowi Musiałowi za koncert i wspólne muzykowanie,
🎤 Justynie za piękny śpiew,
📖 naszym lektorom za ich interpretacje,
💙 a wszystkim obecnym – za wspólnie spędzony czas.
Dziękujemy, że byliście z nami podczas Tygodnia Bibliotek 2026 📚✨
Krótka relacja w formie wideo na naszym facebooku: https://www.facebook.com/reel/1314924224066527
📌Zadanie dofinansowane ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Santok na lata 2026-2029. Pokaż mniej Pokaż mniej
Więcej o tym, jak biblioterapia wspiera zdrowie i dobre samopoczucie oraz stanowi ważny element działań profilaktycznych, można przeczytać na naszej stronie: Biblioterapia w działaniu.




















